Diabetas 2.0

Technologijų naujienos ir žinios apie diabetą

Dexcom pristatė jutiklių kainas Lietuvoje

by | Rgs 29, 2021 | Naujienos

 

Pagaliau! Dexcom pristatė „Dexcom One” jutiklių kainas Lietuvoje. Norint pradėti naudotis, galima užsisakyti pradedančiojo naudotis pradinį rinkinį. 10 dienų pradinis rinkinys kainuoja 59,90€, 30 dienų – 124,90€. Siuntimas kainuos 7,90€ arba 19,90€.

Taip pat galima rinktis ir lanksčią prenumeratą, kurią galima keisti (1 ar 3 mėn.) arba bet kada ją nutraukti.  Mėnesio prenumerata šiuo metu kainuoja 118,90€, o trijų mėnesių – 344,90€. Užsakant 3 mėn. prenumeratą siuntimas nekainuos.

Ką gi, labai netgi puikios kainos! Dar vakar feisbuke buvo galima rasti skelbimų, kuriuose už vieną jutiklį buvo prašoma 60€! O dabar – viskas oficialiai, su garantija, lankstus prenumeratos planas.

Žinoma, gaila, kad kol kas jutikliai nekompensuojami. Taip pat nėra galimybės sujungti su išmaniaisiais laikrodžiais. Apie suderiamumą su telefonais galima rasti šioje nuorodoje: https://www.dexcom.com/compatibility.  Nors ir atrodo kaip G6 jutikliai, tačiau tai yra šiek tiek kitoks jutiklis (tikėtina skirtas Rytų Europos šalims), taip pat turi kitokią programėlę. Nėra aišku ar suderinama su xdrip programėle.

Linkiu sėkmės Dexcom kompanijai Lietuvoje!

 

p.s. praeitame įraše reoriškai klausiau: o ką Abbott su Libre? Ir nepatingėjau parašyti į oficialų Abbott feisbuko puslapį: „Tai kada gi Lietuvoje?” Gavau miglotą atsakymą, esą atėjimas į šalį priklauso nuo tos šalies įstatymų. Ehhhmmm… ką čia bepridursi.