Diabetas 2.0

Technologijų naujienos ir žinios apie diabetą

Medtronic Guardian 4 ir išmanusis švirkštiklis InPen

by | Bir 3, 2021 | Naujienos

Medtronic Guardian 4 ir Inpen

„Medtronic“ neseniai paskelbė, kad „Guardian 4“ nuolatinis gliukozės jutiklis (NGJ) ir išmanusis insulino švirkštiklis „InPen“ pasirodys šį rudenį Europoje. Abu prietaisai buvo patvirtinti Europoje sergantiems cukriniu diabetu. Šie du dalykai bus integruojami tarpusavyje bei dalinsis duomenimis realiuoju laiku, kad žmonės, kasdien švirkščiantys insuliną, galėtų lengviau stebėti ir apskaičiuoti insulino dozes.

„Medtronic“ „Guardian 4“ bus pirmasis bendrovės NGJ, kuriam nereikės rezultatų kalibruoti iš piršto kraujo. „Guardian 4“ yra tokios pat formos ir veiks septynias dienas kaip dabartinė „Medtronic“ „Guardian 3“ NGJ sistema, tačiau be paildomo kalibravimo, o vartotojai gali susileisti insuliną, remiantis vien NGJ rodmenimis.

Tiek „Guardian 3“, tiek „4“ jutikliuose yra dviejų valandų įšilimo laikotarpis, turės nustatomus įspėjimus (aliarmus) apie žemą ir aukštą gliukozės kiekį ir skubios žemiausios vertės aliarmą, nustatytą 1,8 mmol/l.

Be „InPen“, „Guardian 4“ integruojamas su „Medtronic“ „MiniMed 780G Advanced Hybrid Closed Loop“ sistema

„InPen“ yra vienerius metus veiksiantis daugkartinis ir „Bluetooth“ ryšį palaikantis išmanusis insulino švirkštiklis. Jis automatiškai užfiksuoja suleistas insulino dozes ir stebi esantį aktyvų insuliną (kiek insulino jūsų kūne vis dar yra iš ankstesnio boluso). „InPen“ išmaniojo telefono programa („iOS“ ir „Android“) stebi insulino dozes ir gliukozės kiekį, apima boluso skaičiuoklę ir sukuria „InPen Insights“ ataskaitą, kurioje apžvelgiami gliukozės ir insulino duomenys, įskaitant jūsų ankstesnius duomenis. Šias ataskaitas galima peržiūrėti savo sveikatos priežiūros portale.

Šaltinis: https://diatribe.org/new-tech-advancements-make-insulin-delivery-easier-people-diabetes-europe