Diabetas 2.0

Technologijų naujienos ir žinios apie diabetą

Kaip sujungti xDrip ir Samsung laikrodį

by | Vas 19, 2023 | Naujienos

Norint sujungti xDrip ir Samsung laikrodį (Galaxy Watch 4/5/6), jums reikės šių dalykų:

1 Atsisiųsti xdrip iš čia: https://xdrip-plus-updates.appspot.com/stable/xdrip-plus-latest.apk

Pastaba: (Jei jau turite xDrip savo telefone, nieko siųstis nereikia)

2. Įdiegti telefone programėlę Wear installer 2, ją galite atsisiųsti iš čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.freepoc.wearinstaller2

Pastaba: Šis įrašas skirtas daugiau Dexcom naudotojams, jei naudojate Libre su Miaomiao ar Bubble – skaitykite šiame įraše.

Taigi tolimesni žingsniai:

1. Laikrodyje spaudžiate Settings (Nustatymai) ir keliaujate iki skirsnio About(Apie)>Software info (Programinės įrangos informacija)>Software version(Programinės įrangos versija) ir bakstelikte ant šio užrašo 7 kartus, kol pasirodo išplaukiantis užrašas ciferblato apačioje Developers options on (Kūrėjų parinktys įjungtos)

2. Grįžtam į Nustatymus ir keliaujame iki pat apačios kol pamatysite naują punktą Developer options (Kūrėjų parinktys)

2.1 Spaudžiam ir einam iki užrašo ADB debugging (Tvarkyti per ADB) – paslenkam šliaužiklį į dešinę

2.2 Pavažiuojam šiek tiek žemiau ir matom dar vieną punktą – Debug over WiFi (Tvarkyti per Wifi). Jei neaktyvus, paslenkam šliaužiklį į dešinę.

2.3 Ties šiuo punktu matom daug keistų ženklų ir skaičių – iš jų mums reikės tik IP adreso, kuris atrodo maždaug taip: 192.168.1.1 (jūsų laikrodžio internetinis adresas). Užsirašom arba įsimenam.

3. Telefone atsidarom Wear installer 2 programėlę

3.1 Apačioje matome laukelį su IP adresu, jame įrašom savo laikrodžio anksčiau matytą IP adresą iš laikrodžio, pvz.: 192.168.1.1

3.2 Spaudžiam Done

3.3 Telefone, Wear installer programėlėje spaudžiam Install, atsidariusiame programėlių sąraše važiuojam žemyn iki xDrip, spaudžiam ant jos. Ekrane atsiras užrašas, kad programėlės laikrodžio versija ekportuojama, sulaukiam užrašo „Wear component extracted succesfully”, spaudžiam Finish.

Svarbu! Jūsų laikrodis turėtų trumpam suvibruoti, o ekrane atsirasti paklausimas, prašant leidimo susijungti jūsų Telefonui ir laikrodžiui – pasirenkame Always allow from this computer (Visada leisti iš šio kompiuterio)

3.4 Laikrodyje vėl keliaujam į Settings( Nustatymai)> Developer options (Kūrėjų parinktys) ir atjungiam ADB debugging (Tvarkyti per ADB)

Taip pat galite pažiūrėti video instrukciją, kaip instaliuoti: https://www.youtube.com/watch?v=ejrmH-JEeE0

4. Telefone keliaujam į xDrip nustatymus (Menu>Settings), tada Smart Watch Features>Android Wear Integration, ties Android Wear Integration perjungiam šliaužiklį į būseną ON. Uždedam varnelę ties Enable Wear Collection Service ir ties Sync Wear Logs. Daugiau šiame lange nieko aktyvuoti nereikia!

5. Telefone keliaujam į programėlę Galaxy wearable, pasirenkam Watchfaces (Laikrodžio vaizdai), leidžiamės žemyn iki Downloaded (Atsisiųsta) ir pasirenkam xDrip ciferblatą.

Pasirinkti norimą ciferblatą galima ir per laikrodį, paspaudus ant ekrano palaikyti kol atsiras pasirinkimo variantai ir ieškoti xDrip.

Viskas!